تبلیغات
مهندسی آی تی بابل - چگونه در جیمیل ارسال ایمیل ها را زمان بندی کنیم تا بعدا ارسال شوند
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
مهندسی آی تی بابل
 Gmail scheduler

شما هر زمان که اراده کنید می توانید یک ایمیل به مخاطب مورد نظرتان ارسال کنید. همچنین می توانید ایمیلی را تهیه کنید و به جی میل دستور دهید تا این ایمیل را در زمان مناسب به مخاطب مورد نظرتان ارسال شود. در ادامه روش ارسال ایمیل در زمان مورد نظر با استفاده از افزونه Boomerang را آموزش خواهیم داد.

قدم اول

افزونه Boomerang را بر روی مرورگر کروم یا فایرفاکس خود نصب کنید. اگر در مورد نصب افزونه در مرورگر اطلاعات کافی ندارید، ابتدا به منوی Tools و سپس Add-on بروید یا از دکمه های Ctrl+Shift+A استفاده کنید. افزونه Boomerang را جست و جو کنید و روی مرورگر خود نصب کنید.

لینک نصب افزونه بر روی مرورگر

قدم دوم

بعد از نصب این افزونه جیمیل خود را مجددا بارگذاری کنید یا از حساب خود خارج شوید و مجددا وارد حساب کاربریتان شوید.

قدم سوم

پیغامی که قصد دارید بعدا ارسال شود را با کلیک کردن دکمه Compose بنویسید.

قدم چهارم

دکمه Send Later که کنار دکمه Send قرار دارد را کلیک کنید. اگر Pop-Up باز شد، آن را تایید کرده و به آن permit بدهید.

 

قدم پنجم

از منو کرکره ای باز شده، زمانی که قصد دارید ایمیل ارسال شود را انتخاب کنید.

قدم ششم

شما همچنین می توانید این ایمیل را به عنوان Reminder انتخاب کنید تا مجددا ارسال شود. برای انجام این کار، تیک گزینه Boomerang This Message را انتخاب کنید و سپس انتخاب کنید که اگر پاسخ این ایمیل بعد از چند ساعت نیامد، پیغام Reminder را راسال کنید.

 

Bloomberg به شما اجازه می دهد 10 ایمیل زمان بندی شده در ماه ارسال کنید.

اگر به افزونه های مختلف علاقه مندید مقاله " ده افزونه منتخب فایرفاکس" را مشاهده کنید.
درباره وبلاگ
سلام خوشحال میشم از وبلاگ ام بازدید كنید.
رشته‌های مهندسی كامپیوتر و فناوری اطلاعات از نظر حرفه‌ای و علمی دارای سه بعد اساسی بوده و هدف از تربیت مهندسین و توسعه آموزش عالی در این رشته آن است كه ابعاد مذكور تقویت گردد و این ابعاد عبارتند از ابعاد مهندسی، علمی و تحقیقاتی و اقتصادی. • بعد مهندسی: مهندسین كامپیوتر و فناوری اطلاعات از طریق طراحی، ساخت و راه‌اندازی، ارائه روشهای بهره‌برداری و عیب یابی و اصلاح سیستمهای داده پردازی در پیشبرد هدفهای توسعه صنعتی و مكانیزه كردن عملیات نقش كلیدی دارند. • بعد علمی و تحقیقاتی: مهندسین كامپیوتر و فناوری اطلاعات با ادامه تحصیل در مقاطع كارشناسی ارشد و دكترا با نحوه تحقیق و تدریس آشنا می‌شوند و از طریق به ثمر رساندن پروژه‌های تحقیقاتی، با روشهای نوین و ابتكاری به حل مسائل و معضلات این رشته می‌پردازند. • بعد اقتصادی: مهندسین كامپیوتر و فناوری اطلاعات با بكارگیری روشهای علمی در حل مسائل داده پردازی، می‌توانند گردش بهینه امور را به اجرا درآورند و از هدر رفتن منابع و امكانات ناشی از روشهای غیر علمی، با استفاده از تكنیكهای داده پردازی جلوگیری بعمل آورند. مورد اخیر، از نظر اقتصادی نقش بسیار با ارزشی دارد.
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
به نظر شما مطالب وبلاگ چگونه است ؟

نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

خرید شارژ

خرید فیلم

خرید سریال