تبلیغات
مهندسی آی تی بابل - حذف سیستم دفاعی روی ویندوز 7
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
مهندسی آی تی بابل

اگر روی ویندوز 7 خود یك ضدویروس قدرتمند نصب كرده‌اید، اما هنوز ویندوز دیفندر را حذف نكرده‌اید، بهتر است هرچه سریع‌تر آن را حذف كنید تا از مصرف بیهوده حافظه و پردازنده خودداری شود.‌‌

برای این كار ویندوز دیفندر را با تایپ عبارت Windows Defender در منوی استارت اجرا كرده و به منوی Tools و سپس Options بروید.
حالا در منوی سمت چپ روی گزینه Administrator كـــــــلیك و گـــــزینه Use this program را غیرفعال كنید و در نهایت دكمه ذخیره را بزنید.

اگر بخواهید ویندوز دیفندر دیگر اجرا نشود، با تایپ عبارت services.msc در منوی استارت، مدیریت سرویس‌های خود را باز كرده و در فهرست آمده، روی عبارت Windows Defender دابل كلیك كنید.

گزینه Startup type را روی Disabled قرار بدهید. به این ترتیب با یك‌بار راه‌اندازی مجدد ویندوز، دیگر ویندوز دیفندر اجرا نخواهد شد.

توجه داشته باشید كه تنها وقتی از این ترفند استفاده كنید كه از امنیت سیستم خود كاملا مطمئن باشید.
درباره وبلاگ
سلام خوشحال میشم از وبلاگ ام بازدید كنید.
رشته‌های مهندسی كامپیوتر و فناوری اطلاعات از نظر حرفه‌ای و علمی دارای سه بعد اساسی بوده و هدف از تربیت مهندسین و توسعه آموزش عالی در این رشته آن است كه ابعاد مذكور تقویت گردد و این ابعاد عبارتند از ابعاد مهندسی، علمی و تحقیقاتی و اقتصادی. • بعد مهندسی: مهندسین كامپیوتر و فناوری اطلاعات از طریق طراحی، ساخت و راه‌اندازی، ارائه روشهای بهره‌برداری و عیب یابی و اصلاح سیستمهای داده پردازی در پیشبرد هدفهای توسعه صنعتی و مكانیزه كردن عملیات نقش كلیدی دارند. • بعد علمی و تحقیقاتی: مهندسین كامپیوتر و فناوری اطلاعات با ادامه تحصیل در مقاطع كارشناسی ارشد و دكترا با نحوه تحقیق و تدریس آشنا می‌شوند و از طریق به ثمر رساندن پروژه‌های تحقیقاتی، با روشهای نوین و ابتكاری به حل مسائل و معضلات این رشته می‌پردازند. • بعد اقتصادی: مهندسین كامپیوتر و فناوری اطلاعات با بكارگیری روشهای علمی در حل مسائل داده پردازی، می‌توانند گردش بهینه امور را به اجرا درآورند و از هدر رفتن منابع و امكانات ناشی از روشهای غیر علمی، با استفاده از تكنیكهای داده پردازی جلوگیری بعمل آورند. مورد اخیر، از نظر اقتصادی نقش بسیار با ارزشی دارد.
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
به نظر شما مطالب وبلاگ چگونه است ؟

نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

خرید شارژ

خرید فیلم

خرید سریال