تبلیغات
مهندسی آی تی بابل - اینترنت مهم‌تر از غذا برای نسل جوان!
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
مهندسی آی تی بابل

بررسی‌های جدید نشان می‌دهد نسل جدید جوانان معتقدند اهمیت اینترنت به اندازه نیازهای اصلی زندگی است.
براساس نتایج یک بررسی جهانی انجام شده توسط موسسه‌ی سیسکو برروی 2800 پاسخ‌دهنده، از هر سه دانش‌آموز دبیرستانی یک تن معتقد است که اینترنت یک نیاز بنیادین برای انسان‌هاست و اهمیت آن به اندازه‌ی غذا، آب، هوا و پناهگاه است.
در ادامه این گزارش آمده است: 49 درصد از دانش‌آموزان دبیرستانی و 47 درصد از کارمندان می‌گویند که بدون اینترنت قادر به ادامه‌ی زندگی نیستند و اینترنت به بخش جدایی‌ناپذیر زندگی آن‌ها تبدیل شده است.
بررسی‌های جدید نشان داد که 40 درصد از پاسخ‌دهندگان می‌گویند اینترنت مهم‌تر از ملاقات‌های اجتماعی با دوستانشان است. شبکه‌های اجتماعی هم یکی از موارد مورد علاقه‌ی پاسخ‌دهندگان بود.
27 درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی اظهار کردند که به‌روزرسانی صفحه فیس‌بوک خود برای آن‌ها مهم‌تر از مهمانی ‌رفتن، ملاقات با دوستان، گوش‌ کردن به موسیقی و گردش با دوستان است.
سیسکو هم‌چنین اعلام کرد: تعاملات اجتماعی آنلاین مرزهای بین زندگی شغلی و زندگی اجتماعی را مبهم کرده است.
بر اساس بررسی‌های جدید سیسکو از هر 10 کارمند، هفت کارمند رییس یا همکاران خود را در لیست دوستانش در فیس‌بوک قرار داده‌ و 68 درصد از کارمندانی که در توییتر عضو هستند، همکاران و رییس خود را در توییتر دنبال می‌کنند!
درباره وبلاگ
سلام خوشحال میشم از وبلاگ ام بازدید كنید.
رشته‌های مهندسی كامپیوتر و فناوری اطلاعات از نظر حرفه‌ای و علمی دارای سه بعد اساسی بوده و هدف از تربیت مهندسین و توسعه آموزش عالی در این رشته آن است كه ابعاد مذكور تقویت گردد و این ابعاد عبارتند از ابعاد مهندسی، علمی و تحقیقاتی و اقتصادی. • بعد مهندسی: مهندسین كامپیوتر و فناوری اطلاعات از طریق طراحی، ساخت و راه‌اندازی، ارائه روشهای بهره‌برداری و عیب یابی و اصلاح سیستمهای داده پردازی در پیشبرد هدفهای توسعه صنعتی و مكانیزه كردن عملیات نقش كلیدی دارند. • بعد علمی و تحقیقاتی: مهندسین كامپیوتر و فناوری اطلاعات با ادامه تحصیل در مقاطع كارشناسی ارشد و دكترا با نحوه تحقیق و تدریس آشنا می‌شوند و از طریق به ثمر رساندن پروژه‌های تحقیقاتی، با روشهای نوین و ابتكاری به حل مسائل و معضلات این رشته می‌پردازند. • بعد اقتصادی: مهندسین كامپیوتر و فناوری اطلاعات با بكارگیری روشهای علمی در حل مسائل داده پردازی، می‌توانند گردش بهینه امور را به اجرا درآورند و از هدر رفتن منابع و امكانات ناشی از روشهای غیر علمی، با استفاده از تكنیكهای داده پردازی جلوگیری بعمل آورند. مورد اخیر، از نظر اقتصادی نقش بسیار با ارزشی دارد.
موضوعات
آخرین مطالب
نظر سنجی
به نظر شما مطالب وبلاگ چگونه است ؟

نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

خرید شارژ

خرید فیلم

خرید سریال